Zapytaj o ofertę

Wyślij

Starożytne dzieła sztuki, będące w posiadaniu prywatnych kolekcjonerów, niezmiernie rzadko mają okazje być podziwiane przez szeroką publiczność. Najczęściej zostają zamknięte w prywatnych domach lub biurach i dostęp do nich ma bardzo wąskie grono osób.

Piękno cenionych na całym świecie zabytków oraz ich historyczne znaczenie, które przyczynia się do ich wysokiej wartości materialnej, doprowadziły do zawarcia porozumienia z Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie, gdzie trafiły na wystawę. Dzięki temu nasze dzieła sztuki starożytnej zaprezentowano szerokiej publiczności w murach jednego z najbardziej prestiżowych polskich muzeów. Obiekty otoczone zostały opieką specjalistów i zaprezentowane na profesjonalnie przygotowanej ekspozycji muzealnej.

Dr Matthias Renz, właściciel galerii Prima Porta Antiquities, podczas wystawy wybranych starożytnych artefaktów w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie. Prezentowane przedmioty z dynastii Han są częścią naszego portfolio China Art Investment i są dostępne dla inwestorów.

Login